JOGA Z OBÝVÁKU

Naší prvořadou snahou není jen prodávat klientům nemovitosti, ale především pomáhat jim hledat a vytvářet prostor k odpočinku, seberealizaci a místo, kde mohou trávit chvíle volna se svými nejbližšími, ale kde se mohou aktivně věnovat i svým koníčkům.

Jedním z takových projektů, který kloubí dohromady odpočinek i sport je "JOGA Z OBÝVÁKU".

Jednou z tváří tohoto projektu je (dle mého názoru) jedna z nejlepších jogínek zde v Praze - Lucie Kőnigová.

Lucii jsem poznala před 3 lety, kdy jsem se začala aktivně věnovat józe po těžkém období ve svém životě provázeném mnohými zdravotními problémy. Ona mě pomohla vnímat cestu jógy jako cestu k uzdravení a osvobození, k vyrovnanosti a smíření, vnitřnímu klidu, radosti, hravosti a harmonii. Lucie je přesvědčena, že dále a hlouběji můžeme leckdy proniknout spíše odevzdáním se než úsilím. Na svých lekcích se snaží motivovat všechny k tomu, aby se pokoušeli jít za hranice snadného a zřejmého.

A přesně to je ideálem mým, naší práce a naší značky.

Chceme našim klientům pomoci hledat jen takové prostory k bydlení, kde sice nemusíte cvičit jógu, ale kde můžete realizovat všechna svá předsevzetí, své plány a ideály. Kde budete prožívat se svými blízkými pocity klidu, harmonie a štěstí.

Ale protože aktivní odpočinek je jednou z cest, jak chvíle harmonie a štěstí zažít také, ráda bych vás motivovala k tomu, dozvědět se více či si jógu vyzkoušet.

Inspirujte se na stránkách www.jogazobyvaku.cz, a www.lenkalucieyoga.cz.

A úplně nejlépe - pojeďte s námi do kolébky tohoto úžasného učení - poznejte základy a principy jógy, krajinu a lidi přímo v úžasné a inspirující INDII!

ZAUJAL VÁS OBSAH TÉTO STRÁNKY?

Napiště nám své pocity a dojmy z této sekce, budeme rádi :-). A nebo nám napiště svůj příspěvek, rádi jej zveřejníme :-) ... A nebo nám napiště, jaké téma by Vás zde zaujalo ;-)